Ar sportinių drabužių mada išliks?

Sportinė apranga ir reikmenys

Jei tai būtų kita mados tendencija, galima būtų tikėtis, kad švytuoklė vėl atsisuktų. Ar pastebėjote, kad periodiškai grįžta Didžiojo Getsbio mada? Pasaulinės pramonės analitikai prognozuoja, kad iki 2024 m. sportinių drabužių pelnas išaugs iki 210 mlrd. eurų. „Vienos dienos“ stilius ateina ir išeina, tačiau stipriausieji lieka.

Žodis „athleisure“ (išvertus iš anglų k. – atletiškas, laisvalaikio“), ko gero, vienas iš nemėgstamiausių žodžių (po „Brexit“). Drabužiai neabejotinai siuvami taip, kad būtų patogūs, naudojami aukštų technologijų audiniai, įvairios dizaino detalės. Sąvoka „didelis našumas“ dabar taikoma ir darbui, ir žaidimams; patys grįžtame prie darbinių drabužių mados.

Iš esmės, sportinių drabužių mada reikalauja mažiau pastangų. Elgesio psichologai mano, kad žmonės yra labiau linkę daryti dalykus, kurie yra lengvi, patrauklūs, socialūs (tai, ką daro ir kiti žmonės) ar nereikalauja daug laiko. Sportiniams drabužiams ir jų madai tinka bent trys iš keturių šių teiginių. Todėl galima tikėtis, kad ši mada greit neišnyks. Mažai priežiūros reikalaujantys drabužiai – tai liks ir ateityje.

Taip pat skaitykite