Koks yra geriausias įrangos dizainas ir technika?

Sportinė apranga ir reikmenys

Nėra bendrai „geriausio“ varianto, tačiau yra tai, kas labiausiai tinka Jums, atsižvelgiant į jūsų tikslus, požiūrį ir treniruotes. Dabar, kai turite žinių apie šiaurietiško ėjimo lazdas, galite nuspręsti, kokia įranga ir techninės savybės yra Jums geriausios siekiant tikslų ir geros savijautos.

Bendra taisyklė – jei manote, kad treniruočių metu esate sportininkas, Jums gali labiau tikti europinis šiaurietiško ėjimo variantas. Jei jūs tiesiog norite pagerinti savo sveikatą ir fizinę būklę, o ėjimas Jums kaip efektyvi viso kūno treniruotės priemonė, Jums labiau tiks vadinamoji Rutlin versija.

Nesvarbu, kokią techniką pasirinksite, Jums vis tiek reikės kokybiškos poros lazdų. Jei Jus apmokys asmuo, besidomintis europiniu ar Rutlin šiaurietiško ėjimo metodu, toks ėjimas bus dar smagesnis, įdomesnis ir naudingesnis.

Jei paklausite šiaurietišku ėjimu užsiimančių žmonių, tikrai visi sutartų dėl vieno dalyko – jei dar nebandėte šiaurietiško ėjimo su lazdomis, turite pabandyti, kad suprastumėte, kodėl šis treniruotės būdas taip sparčiai populiarėja.

Taip pat skaitykite