Pagrindiniai fitneso pagalbininkai: nešiojami įrenginiai ar išmanieji telefonai?

Tendencijos

Duomenų naudojimas ir keitimasis per nešiojamus įrenginius ir išmaniuosius telefonus 2019 metais yra dar svarbesni. Viskas priklauso nuo tinkamų duomenų naudojimo, pabrėžia Nagel. Tai svarbu, nes matuokliai renka bendruosius sveikatos duomenis ir informaciją apie fizinę būklę. „Ateityje skaitmeninimas suteiks vartotojui dar daugiau informacijos, kuri leis jiems saugiau ir efektyviau planuoti savo treniruotes. Pavyzdžiui, jei sergate, treniruotės nėra gera idėja, net jei esate itin motyvuotas. Būtent tokiu atveju būtų naudinga turėti išankstinio įspėjimo sistemą ant riešo,“ – sako Nagel.

Odos jutikliai šiuo metu nebėra tokie populiarūs. Tačiau Keckeisen yra įsitikinęs, kad „gerokai tikslesni kūno jutikliai galiausiai laimės“. „Daugelio nešiojamų įrenginių surinkta informacija yra tiesiog pernelyg prasta, ir netgi gali kelti klausimą, ar iš viso verta rinkti duomenis. Iš tiesų, jis mano, kad nebegalima ilgiau nešioti sportinių matuoklių ant riešo. Nagel sutinka: „Gali būti, kad netolimoje ateityje bus parduodami jutikliai, kuriuos galima praryti ar implantuoti po oda.“ Tačiau 2019 metams tai dar per anksti.

Kita vertus, Nagel mano, kad, priešingai nei išmanusis laikrodis, išmanusis telefonas tapo nuolatine kasdienio gyvenimo dalimi, todėl jis ilgą laiką bus reikšmingas sportuojant. Ekspertai sutaria, kad išmanusis telefonas ir toliau lyderiaus fitneso pasaulyje 2019 metais.

Galite pasidalinti mūsų strapsniu!
error
Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of
error

Patiko straipsnis ? Pasidalink juo su draugais :)